Daca sunteti martorul unor evenimente importante va rugam sa ne contactati la tel: 0749.877.802 sau email: [email protected]

Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_142

Echipa USL Botoșani, respectiv: Andrei Dolineaschi - candidat în Colegiul nr. 2 Dorohoi pentru Camera Deputaţilor, Doina Elena Federovici - candidat în Colegiul nr. 1 pentru Senat, s-au întâlnit ieri cu locuitorii din comunna Dimăcheni, orașul Bucecea și zona Satu Nou din municipiul Dorohoi.

În discursul său ținut locuitorilor orașului Bucecea, Doina Elena Federovici, a spus: „Anul 2012 trebuie să reconfirme unitatea noastră pentru proiectul României europene, a României puternice. Vom fi mai buni şi mai respectaţi în întreaga lume atunci când vom înţelege că şansa noastră înseamnă unire şi înţelepciune.”

Ajunși la Dorohoi, în zona școlii din Satu Nou, USL-iștii au fost întâmpinați de cetățeni, cu care au purtat discuţii libere pentru a putea identifica principalele probleme cu care se confruntă aceștia și le-au explicat oamenilor eforturile pe care le fac din pozițiile în care sunt, pentru a îndrepta greșelile făcute de Guvernul Boc.

„Am avut o acțiune electorală în comuna Dimăcheni, oraşul Bucecea şi zona Stau Nou din Dorohoi, unde am participat alături de domnul primar Dorin Alexandrescu și de doamna vicepreședinte a Consiliului Județean Doina Federovici, candidat pentru un post de senator în Parlamentul României, la o întâlniri cu oamenii din acele zone. Ne-au fost semnalate foarte multe probleme la care, împreună cu oamenii am găsit soluții, totul fiind o chestiune de timp. Eu cred că aceste întâlniri şi discuţii cu cetăţenii sunt foarte constructive atât pentru noi cât şi pentru ei.”, a declarat pentru Dorohoi News, deputatul Andrei Dolineaschi.

De asemenea, Doina Elena Federovici, a ținut să facă cunoscut faptul că mai sunt 7 zile de campanie electorală, iar mesajul ei este următorul: „Îi chem să se exprime prin vot pe toți cei care au suferit în acești ani, oamenii cinstiți care au fost sfidați și umiliți de regimul Băsescu, pensionari, bugetari, profesori, medici, agricultori, fermieri, întreprinzători care au fost nevoiți să-și închidă firmele, șomeri, toți cei care vor să-și recapete demnitatea și să fie respectați de conducătorii lor.” (Andrei B.)

Vezi Galerie Foto, Click AICI!

Autor: DorohoiNews.ro

DorohoiNews.ro

DorohoiNews.ro

DorohoiNews.ro

DorohoiNews.ro




DorohoiNews.ro



GALERIE FOTO

Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_142Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_029Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_044Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_045Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_048Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_110Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_127Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_129Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_139Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_146Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_153Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_155Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_156Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_158Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_168Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_172Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_174Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_175Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_185Intalniri electorale Doina Federovici si Andrei Dolineaschi_188
DorohoiNews.ro, 01-12-2012

Va rugam sa folositi un limbaj decent; mesajele postate vor fi validate de un Moderator inainte de a fi publicate pe site.

NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.

Site-ul www.dorohoinews.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Am fost informat(a) despre Politica de Confidențialitate şi de Securitate a prelucrării datelor cu caracter personal, declar ca am peste 16 ani și sunt de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal:
- pentru ofertare comerciala
- pentru activitati promotionale: concursuri, reclame, publicitate
Security Code

COMENTARII VIZITATORI

Fii primul care comenteaza!

Publicitate



Panoramic Travel Botosani

BANCUL ZILEI !


DorohoiNews.ro


Judecatorul întreabă martorul la proces:
- La ce distanță v-ați aflat de locul accidentului?
- La 6 metri și 75 de centimetri.
- Si cum de știți așa de exact?
- Când am văzut accidentul, mi-am dat seama pe loc că voi fi intrebat la proces de vreun tâmpit și am măsurat...



DOROHOI NEWS - Primim la redacție

DorohoiNews.ro






PARTENERI - AJOFM BOTOSANI

DorohoiNews.ro


PUBLICITATE

DorohoiNews.ro

DorohoiNews.ro

DorohoiNews.ro

ZiareBotosani.ro

POLIȚIA LOCALĂ DOROHOI

DorohoiNews.ro

PARTENERI

DorohoiNews.ro

DorohoiNews.ro

Dorohoi News

DorohoiNews.ro DorohoiNews.ro DorohoiNews.ro

DorohoiNews.ro

DorohoiNews.ro


PUBLICITATE

DorohoiNews.ro

DorohoiNews.ro



UMANITAR

DorohoiNews.ro

Donatii online prin contul PAYPAL…



DorohoiNews.ro


DorohoiNews.ro


DorohoiNews.ro


DorohoiNews.ro



PUBLICITATE


DorohoiNews.ro

DorohoiNews.ro

Ecomed Dorohoi

DorohoiNews.ro

Ultimele anunturi

Texty Garments Dorohoi își mărește echipa și angajează

Texty Garments Dorohoi își mărește echipa și angajează
SC Texty Garments Dorohoi - partener ATL GROUP ITALIA (producător canapele și fotolii pentru piața ...

Vânzare / Închiriere Terenuri și Clădiri – Oportunitate Investiție

Vânzare / Închiriere Terenuri și Clădiri – Oportunitate Investiție
Vând și închiriez terenuri pentru casă și terenuri agricole, potrivite pentru construcții ...

SC angajează persoană pentru secretariat și femeie de serviciu

SC angajează persoană pentru secretariat și femeie de serviciu
Societate Comercială angajează persoană pentru secretariat și doamnă pentru curățenie ...

Închiriez apartament cu două camere

Închiriez apartament cu două camere
Ofer spre chirie APARTAMENT 2 camere utilat și mobilat în zona OLINECU ( scoala 5). TELEFON 0756595369

Vând vilă cu teren intravilan

Vând vilă cu teren intravilan
Casa este compusă din: DEMISOL alcătuit din: garaj, cameră tehnică cu centrală, beci, cameră (de ...

Vând casă cu anexe

Vând casă cu anexe
Vând casă bună locuibilă cu anexe (grajd de animale fanar beci etc) și teren lângă casa ...

SC GENERAL CONCEPT SOLUTIONS GEOEST SRL solicită emiterea autorizației de mediu

SC GENERAL CONCEPT SOLUTIONS GEOEST SRL solicită emiterea autorizației de mediu
SC GENERAL CONCEPT SOLUTIONS GEOEST SRL solicită emiterea autorizației de mediu pentru obiectivul UNITATE ...

Vând teren intravilan pentru casă

Vând teren intravilan pentru casă
Vând teren intravilan, intabulat, ca și suprafață - 15.000 mp Terenul dispune de următoarele ...

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere
Vând apartament 3 camere, 64 m2, decomandat, construit din cărămidă, parter(fără infiltrație ...

Colectivul CONTED Dorohoi transmite Sincere condoleanțe!

Colectivul CONTED Dorohoi transmite Sincere condoleanțe!
Colectivul SC CONTED SA Dorohoi adresează sincere condoleanțe colegei noastre Gabriela Popușoi, în ...

PARTENERI

DorohoiNews.ro


DorohoiNews.ro


DorohoiNews.ro


DorohoiNews.ro


DorohoiNews.ro

DorohoiNews.ro

DorohoiNews.ro

DorohoiNews.ro

DorohoiNews.ro